Városlista
2025. október 9, csütörtök - Dénes

Hírek

2024. December 07. 08:50, szombat | Belföld
Forrás: MTI

Orbán Viktor: a Patrióták Brüsszel egyetlen igazi ellenzéke; a hangunkra megremeg a brüsszeli elit

Orbán Viktor: a Patrióták Brüsszel egyetlen igazi ellenzéke; a hangunkra megremeg a brüsszeli elit

Orbán Viktor miniszterelnök péntek este a Karmelita kolostorban fogadta a Budapesten tanácskozó Patrióták Európáért uniós parlamenti képviselőcsoport tagjait -

- tájékoztatta az MTI-t Havasi Bertalan, a Miniszterelnöki Sajtóirodát irányító helyettes államtitkár.

A rendezvényen a miniszterelnök kifejtette: azért alapították meg a Patrióták pártszövetséget, hogy Európát újra erőssé tegyék.

Jó úton haladunk, hogy elérjük a célunkat; jelenleg a miénk a harmadik legnagyobb frakció az Európai Parlamentben, és esélyünk van arra, hogy ennek a ciklusnak a végére a legerősebbek legyünk
- mondta a Fidesz elnöke.

Akármerre tekintünk a világban, keletre vagy nyugatra, a szuverenista erők felemelkedését láthatjuk a választásokon. Már csak a brüsszeli erődöt kell bevennünk.

E célért sokat kell még harcolnunk. Harcolnunk kell a népeinkért, a szuverén nemzeteinkért, és az önálló Európáért - fogalmazott Orbán Viktor a köszöntőjében, hozzátéve: mi, patrióták vagyunk a brüsszeli elit egyetlen valódi ellenzéke, Európa új hangja, amelynek hallatán Brüsszel megremeg.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 09. 14:39, csütörtök | Belföld

Mikor költözhetünk majd az űrbe? És egyáltalán mi értelme volna?

- Indul a 6. MVM Future talk Amit látunk, elérhetjük - ez a hozzáállás mozgatja az űrkutatást is. Közel hetven éve dolgoznak a szakértők azon, hogy egy napon meghódíthassunk más bolygókat. Az asztronautika akár az emberiség fennmaradá

2025. Október 09. 07:40, csütörtök | Belföld

Mol: konstruktív megbeszélés folyt a kőolajszállító Janaf vezetőivel

2025. Október 09. 07:37, csütörtök | Belföld

Máltai szeretetszolgálat: 27 bérlakás létesül felzárkózó településeken Baranyában

Baranyában 27 bérlakás létesül a Magyar Máltai Szeretetszolgálat Felzárkózó települések (Fete) programjának részeként - közölte a szervezet szerdán az MTI-vel.

2025. Október 08. 07:43, szerda | Belföld

Gál Kinga: az Európai Bizottságnak mennie kell!