Városlista
2025. november 19, szerda - Erzsébet

Hírek

2019. Március 29. 13:09, péntek | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu

Orgazdát fogtak el Szabolcsban

Orgazdát fogtak el Szabolcsban

Nagy mennyiségű csempészett cigarettát, aranyat, készpénzt valamint egy engedély nélkül tartott fegyvert találtak a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) nyomozói egy Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében elfogott orgazdánál

- tájékoztatta a hatóság észak-alföldi bűnügyi igazgatósága pénteken az MTI-t. A pénzügyőrök és a kommandósok házkutatás során a majdnem 40 ezer doboz illegális dohányáru mellett mintegy 15 millió forint értékben foglaltak le készpénzt, ékszereket és gépkocsikat.

Az ügyben egy férfit és egy kettős, ukrán-magyar állampolgárságú nőt hallgattak ki gyanúsítottként üzletszerűen elkövetett költségvetési csalás miatt.

Az észak-alföldi bűnügyi igazgatóság 2018-ban több mint 450 nyomozást folytatott le dohánytermékekkel kapcsolatos bűncselekményekben és összesen több mint 700 ezer doboz cigarettát foglalt le, egymilliárd forintot meghaladó értékben - olvasható a közleményben.

Címkék: orgazda, szabolcs

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 19. 07:32, szerda | Belföld

Orbán Viktor hivatalában fogadta Hászánál Bolkiáht, Brunei szultánját

Orbán Viktor miniszterelnök kedden hivatalában fogadta Hászánál Bolkiáht, a Brunei Szultanátus szultánját és miniszterelnökét - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.

2025. November 19. 07:29, szerda | Belföld

KSH: szeptemberben a bruttó átlagkereset 687 100 forint volt

2025 szeptemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 687 100, a nettó átlagkereset 475 100 forint volt.

2025. November 19. 07:28, szerda | Belföld

Januárban leül tárgyalni a kormány az önkormányzatokkal, a szolidaritási hozzájárulásról

A kormányzat januárban megkezdi a tárgyalásokat az önkormányzatokkal a szolidaritási hozzájárulás rendszerének jövőbeni reformja keretében, ám a választások előtt nem látják reálisnak a változtatást -

2025. November 19. 07:27, szerda | Belföld

Orbán Viktor szerint Brüsszelben nagy a baj

Brüsszelben nagy a baj - írta Orbán Viktor Facebook-bejegyzésében kedden.