Hírek
2019. Május 29. 07:48, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Őrizetbe vették a NAV három dolgozóját
Őrizetbe vették a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) három dolgozóját - hangzott el az M1 kedd esti Híradójában.
Azt mondták: a Fővárosi Nyomozó Ügyészség hivatali visszaélés és más bűncselekmények miatt indított eljárást a NAV bűnügyi igazgatóságának több dolgozója ellen. Több embert előállítottak és gyanúsítottként hallgattak ki - tették hozzá.
Korábban az Index írt arról, hogy ügyészségi nyomozók vitték el kedd délelőtt a NAV Bűnügyi Főigazgatóságának Huszti úti épületéből a felderítő osztály volt vezetőjét.
Megkeresésükre Rab Ferenc, a Fővárosi Főügyészség helyettes sajtószóvivője azt közölte, hogy "a Fővárosi Nyomozó Ügyészség hivatali visszaélés bűntette és más bűncselekmények miatt nyomozást folytat".
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 08. 14:00, szerda | Belföld
Az érdekelt gazdasági szereplők javaslatot készítettek a külföldiek foglalkoztatásának szabályozására
2026. Július 08. 11:00, szerda | Belföld
Élelmiszerárak és a forint árfolyama tartja kordában az inflációt
2026. Július 08. 09:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: Stop önkény
Orbán Viktor korábbi miniszterelnök, a Fidesz elnöke arra hívott fel mindenkit, hogy vegyen részt a pártja által \"az önkényuralom ellen\" meghirdetett csütörtöki budapesti tüntetésen.
2026. Július 08. 07:31, szerda | Belföld
A Tanú című filmmel elindult az átmeneti adás az M1-en kedd este
Szimbolikus időpontban, 19:56-kor elindult az átmeneti adás az M1 csatornán Bacsó Péter A tanú című filmjével - közölte az MTVA Sajtó és Marketing Irodája kedd este az MTI-vel.
