Hírek
2018. Szeptember 02. 18:34, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - fotó: pixabay
Országosan megnőtt a kereslet a nyaralók iránt

Országosan megduplázódott a kereslet a nyaralók iránt a két évvel ezelőttihez képest - mondta Balogh László, az ingatlan.com vezető elemzője az M1 aktuális csatorna vasárnap reggeli műsorában.
A szakértő ennek okát abban látja, hogy fellendült az ingatlanpiac, javultak a gazdasági kilátások és kedvezőek a hitellehetőségek.
A Velencei-tó ma már Budapest "előszobájának" számít, sokan több hónapra, vagy akár végleg odaköltöznek.
Az ingatlanokat továbbra is a Balatonnál a legkönnyebb eladni. Az árakat tekintve nemcsak az északi és déli oldalon, hanem a keleti és a nyugati part között is vannak különbségek. Az északi parton 316, míg a délin 360 ezer forint az átlagos négyzetméterár. Kelet és nyugat közül az autópálya közelsége miatt a keleti részen drágábbak az ingatlanok - mondta az elemző.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 21. 07:30, szerda | Belföld
Hosszú távú járatok teljesítésére képes repülőt vett át a Wizz Air
Átvette első, hosszú távú járatok teljesítésére képes Airbus-repülőjét a gyártótól a Wizz Air – közölte a légitársaság kedden az MTI-vel.
2025. Május 21. 07:29, szerda | Belföld
Több mint négyszáz méternyi földkábelt lopott két férfi, egyiküket letartóztatta a bíróság
A bíróság letartóztatott egy férfit, aki társával 410 méternyi, összesen 5,5 millió forint értékű telekommunikációs földkábelt ásott ki és lopott el Tiszabura közelében -
2025. Május 20. 07:21, kedd | Belföld
NAV: még egy napig lehet módosítani az szja-bevallási tervezetet
2025. Május 20. 07:17, kedd | Belföld
Az Integritás Hatóság két uniós támogatással kapcsolatos ügyben is költségvetési csalás miatt tett feljelentést
Két ügyben, összesen mintegy 180 millió forintnyi európai uniós támogatás kapcsán tett feljelentést az Integritás Hatóság költségvetési csalás gyanúja miatt - tudatta a hatóság kommunikációs vezetője közleményben az MTI-vel.