Városlista
2025. november 19, szerda - Erzsébet

Hírek

2019. Május 21. 05:01, kedd | Belföld
Forrás: mti

Öten utaztak a Börgöndön kényszerleszállást végrehajtó kisrepülőgépen

Öten utaztak a Börgöndön kényszerleszállást végrehajtó kisrepülőgépen

Öten utaztak azon a kisrepülőgépen, amely kényszerleszállást hajtott végre szombat délután a börgöndi repülőtér közelében; valamennyien könnyű sérülést szenvedtek

- közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság hétfőn az MTI-vel. A rendőrség korábban négy sérültről számolt be.

A főkapitányság hétfőn azt írta: felszállás után a kisrepülőgép motorja leállt. A pilóta egy erdős területet elkerülve, egy mező felett kezdte meg a kényszerleszállást, majd egy szántóföldön állt meg. A gép földet érve irányíthatatlanná vált és a földhöz csapódva a tetején landolt.

A Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság az ügyben légi közlekedés veszélyeztetése bűntett miatt indított eljárást ismeretlen tettes ellen és a nyomozást további szakértők bevonásával folytatja; a rendőrség az eljárás jelen szakaszában további tájékoztatást nem ad - áll a közleményben.

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 19. 07:32, szerda | Belföld

Orbán Viktor hivatalában fogadta Hászánál Bolkiáht, Brunei szultánját

Orbán Viktor miniszterelnök kedden hivatalában fogadta Hászánál Bolkiáht, a Brunei Szultanátus szultánját és miniszterelnökét - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.

2025. November 19. 07:29, szerda | Belföld

KSH: szeptemberben a bruttó átlagkereset 687 100 forint volt

2025 szeptemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 687 100, a nettó átlagkereset 475 100 forint volt.

2025. November 19. 07:28, szerda | Belföld

Januárban leül tárgyalni a kormány az önkormányzatokkal, a szolidaritási hozzájárulásról

A kormányzat januárban megkezdi a tárgyalásokat az önkormányzatokkal a szolidaritási hozzájárulás rendszerének jövőbeni reformja keretében, ám a választások előtt nem látják reálisnak a változtatást -

2025. November 19. 07:27, szerda | Belföld

Orbán Viktor szerint Brüsszelben nagy a baj

Brüsszelben nagy a baj - írta Orbán Viktor Facebook-bejegyzésében kedden.