Hírek
2011. Augusztus 11. 07:25, csütörtök |
Belföld
Forrás: HírTV
Péntektől jön a segítség a bajba jutott devizahiteleseknek
Az árfolyamrögzítés lehetőségével péntektől élhetnek a devizahitelesek, a szociális családi ház program első üteme pedig a Pest megyei Ócsán valósulhat meg.
A tervek alapján Ócsán építik majd azokat a házakat, amelyeket a bedőlt lakáshitelesek kaphatnak. A Budapesttől 30 kilométerre lévő településen bérlőként lakhatnak majd a rászorulók. A kormányzati kommunikációért felelős államtitkár hangsúlyozta, hogy az ócsai helyszínt hónapok óta tartó előkészítés után választották ki. Az ingatlanok ezer négyzetméteres telkekre épülnek, a házak alapterülete viszont különböző lesz, attól függően, hogy hány tagú a család. A település polgármestere részleteket egyelőre nem akart mondani a programról, mivel a kormány még nem döntött. (lm, da)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 07. 20:57, kedd | Belföld
MTVA: elsötétült az M1 és leállt a Kossuth Rádió
Elsötétült az M1 képernyője, a Kossuth Rádió helyén pedig a Bartók Rádió műsora hallgatható.
2026. Július 07. 14:00, kedd | Belföld
Kármán András: a hét második felében megteszik az utolsó uniós jogi lépést az uniós források hazahozatala érdekében
2026. Július 07. 10:00, kedd | Belföld
Társadalmi egyeztetés indult a megye és kormánymegbízott elnevezésekről
Társadalmi egyeztetés indult hétfőn a megye és kormánymegbízott elnevezésekről. Az ezzel kapcsolatos törvénytervezet és az ahhoz kapcsolódó dokumentumok a kormány honlapjáról érhetők el.
2026. Július 07. 07:46, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a Tisza minden határt átlép, emberit, erkölcsit, jogállamit
A Tisza minden határt átlép: emberit, erkölcsit, jogállamit - közölte a Fidesz elnöke hétfőn a Facebook-oldalán.
