Hírek
2012. Március 24. 07:15, szombat |
Bulvár
Forrás: Story Online
Pornófilmet hirdetnek Sehi arcával

Kapósak lettek a villalakók a pornóiparban. Ezúttal Seherezádé arcát használják jogtalanul egy felnőttfilm népszerűsítésére.
Kétezer forintért tölthető le az internetről az a pornófilm, amelynek állítólag Sehi, a VV5 villalakója az egyik szereplője. A filmből kivágott jelenetekben látható ismeretlen színésznő fejét cserélték ki Sehi arcára, és ezen képekkel próbálják eladhatóbbá tenni a terméket. Aki viszont Sehi miatt tölti le a videót, az nagyot fog csalódni, mert őt egyetlen képkocka erejéig sem látja majd a filmben.
Seherezádé felháborítónak és szánalmasnak tartja, amiért az ő nevével akarják eladni a pornófilmet, és hogy a tudta nélkül használták fel a fotóit. Gondolkozik rajta, hogy jogi lépéseket tegyen az ügyben. A Blikk szerint a weboldal, ahonnan elérhető volt a videó, már meg is szűnt, valószínűleg megijedtek a készítők a felelősségre vonástól.
Az viszont egyértelműen kijelenthető, hogy a ValóVilág női főszereplői mennyire izgatják a pornó producerek fantáziáját. Elég csak VV Vera kisfilmjére gondolni, vagy arra a szerepajánlatra, amit Veronika kapott néhány hete.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 19. 07:29, hétfő | Bulvár
Pajtalátogatásokkal és fényinstallációkkal mutatják be a csűrök és pajták világát az Őrségben
Pajtalátogatások, fényinstallációk és előadások mutatják be a csűrök és pajták világát a Kandela programsorozat keretében Szalafőn, Pityerszeren és Őriszentpéteren május 23. és 25. között.
2025. Május 14. 07:17, szerda | Bulvár
Cannes - Megkezdődött a 78. cannes-i fesztivál
2025. Május 13. 07:25, kedd | Bulvár
Új kutatóközpont nyílt Karikó Katalin támogatásával a Szegedi Tudományegyetemen
Az antimikrobiális és a gombaellenes terápiák fejlesztését segítő új központ nyílt Karikó Katalin Nobel-díjas biokémikus anyagi és szakmai támogatásával hétfőn a Szegedi Tudományegyetemen (SZTE).
2025. Május 10. 08:59, szombat | Bulvár
XIV. Leó pápa - Erdő Péter: Robert Prevost pápává választása benne volt a levegőben
Robert Prevost bíboros pápává választása benne volt a levegőben, nem nagy a meglepetés, de annál nagyobb az öröm - nyilatkozta Erdő Péter bíboros, prímás, esztergom-budapesti érsek az MTI-nek a pápaválasztás másnapján.