Hírek
2022. Március 28. 11:10, hétfő |
Bulvár
Forrás: infovárosok
Prémium Utazók – Thaiföld
Egészen elképesztő helyzetekbe sodródtak a horgászfilm forgatása kapcsán a Prémium Média munkatársai!
Két éve a világjárvány, most egy háború kitörése árnyékolja be a filmjeik elkészítésének folyamatát.
„Nehéz erről beszélni! Két évvel ezelőtt berobbant a COVID-19 pandémia, kint tartózkodtunk – szinte ekkor érkeztünk meg Thaiföldre – akkor azonnal a hazautazást kellett szerveznünk. Látni ahogyan megáll az élet a világ egyik kiemelt turisztikai régiójában ijesztő volt. Szó szerint az utolsó géppel hagytuk el Bangkokot.
Most pedig?! Megérkeztünk és az orosz – ukrán konfliktus pont háborúba torkollott… Szörnyű!
Mindezek ellenére a forgatások lezajlottak. Kihajóztunk az Andamán tengerre, meghorgásztuk Phuket nyugati sziklás partvidékét is. Meglátogattuk a kiválasztott horgásztavakat. Minden helyszín más és más miatt fontos. Szeretnénk, ha az általunk elképzelt filmek mindegyike megfelelően készülne el és a nézők minél több mindent meglátnának ennek a csodás országnak a szépségeiből. A horgászat mellett a nevezetességeket igyekszünk megmutatni, picit átadni az itteni kultúrából, valamint, s ha már hazai terepen belekóstoltunk a gasztroműsorok világába, akkor nem hagyhatjuk ki a thai ételek bemutatását sem!

Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 23. 13:00, hétfő | Bulvár
Középkori \"vámpír\" arcát rekonstruálták horvát kutatók
Első alkalommal, több mint négyszáz év távlatából sikerült rekonstruálni annak a férfinak az arcát Horvátországban, akit saját korában vámpírnak tartottak - írta az Index.hr horvát hírportál.
2026. Február 22. 15:00, vasárnap | Bulvár
Ricky Martin július 6-án a Budapest Sportarénában ad koncertet
Újra Magyarországon ad koncertet Ricky Martin. A világhírű latin pop előadó július 6-án a Papp László Budapest Sportarénában lép fel.
2026. Február 19. 19:00, csütörtök | Bulvár
A Parno Graszt, a Carson Coma és a Quimby is fellép a Művészetek Völgyében
Mások mellett a Parno Graszt, a Carson Coma és a Quimby is zenél majd a 35. Művészetek Völgye fesztiválon, amelynek Kapolcs, Taliándörögd és Vigántpetend ad otthont nyár közepén
