Városlista
2025. október 7, kedd - Amália

Hírek

2016. Október 30. 08:57, vasárnap | Belföld
Forrás: police.hu/Infovárosok

Sok baleset, jó pár elfogott bűnöző - mindez egy nap alatt

Sok baleset, jó pár elfogott bűnöző - mindez egy nap alatt

Akadt dolguk a magyar rendőröknek a minap. Az elmúlt 24 óra eseményei számokban.

Az elmúlt 24 órában a rendőrök 55 személyi sérüléses közúti közlekedési baleset helyszínén intézkedtek, melyből 1 halálos kimenetelű balesetben 1 személy életét vesztette, 10 súlyos és 44 könnyű sérüléssel végződött.

A szolgálatot ellátó állomány összesen 169 személyt fogott el, közülük 26 főt az ellenük érvényben lévő körözés alapján, 122 főt bűncselekmény elkövetésén értek tetten. 204 személyt állítottak elő, köztük 83 főt bűncselekmény elkövetésének gyanúja miatt és további 21 személyt ittas vezetés gyanúja miatt. Biztonsági intézkedést 104 esetben foganatosítottak.

Magyarország területére október 29-én 0 óra és október 29-én 24 óra közötti időszakban 86 fő szándékozott illegálisan bejutni a magyar-szerb határon. A rendőrök és a katonák 45 főt megakadályoztak az ország területére történő illegális belépésben, 41 főt feltartóztattak és átkísértek az ideiglenes biztonsági határzáron. Magyarország területén 5 fő határsértőt fogtak el a rendőrök és további 2 személlyel szemben embercsempészés bűntett, 3 személlyel szemben közokirat-hamisítás miatt indult büntetőeljárás.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 07. 07:35, kedd | Belföld

Lázár János: egy régi és mély sebet gyógyított be a magyarországi M6-os és a horvátországi A5-ös autópálya összekötése

Egy régi és mély sebet gyógyított be a magyarországi M6-os és a horvátországi A5-ös autópálya összekötése.

2025. Október 07. 07:35, kedd | Belföld

Szijjártó Péter: nem Ukrajna elnöke fog dönteni az EU-csatlakozásról

Nem Ukrajna elnöke fogja eldönteni, hogy országa csatlakozhat-e az Európai Unióhoz, hanem a tagállamok, márpedig a magyar emberek már döntöttek

2025. Október 07. 07:33, kedd | Belföld

NGM: megkezdődnek a tárgyalások az Alföldi Tej Kft. és a Magyar Állam között a tejipari vállalat felvásárlásáról

Megkezdődnek a tárgyalások az Alföldi Tej Kft. és a Magyar Állam között a tejipari vállalat felvásárlásáról - közölte a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) hétfőn az MTI-vel.

2025. Október 07. 07:29, kedd | Belföld

Orbán Viktor: az alacsony adó a legjobb gazdaságpolitika