Hírek
2017. December 31. 05:03, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Súlyos szén-monoxid-mérgezést szenvedett két idős ember Vácon
Súlyos szén-monoxid-mérgezést szenvedett két idős ember Vácon, a Szélső soron, egy családi házban szombaton - közölte a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.
Csámpai Attila elmondása szerint amikor a tűzoltók kiértek, a két idős személy már eszméletlen állapotban volt. Kivitték őket a házból és átadták a mentőknek, akik intézkedtek a kórházba szállításukról.
A tűzoltók szellőztetés után is ki tudták mutatni a mérgező gáz jelenlétét, magas koncentrációt mértek, ezért megtiltották a fűtőberendezés használatát. Jelenleg a gázszolgáltató szakembereit várják a helyszínre.
A házban nem volt szén-monoxid-riasztó készülék - jegyezte meg Csámpai Attila.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 09. 07:25, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: sikerült megerősíteni a világ legerősebb politikai és védelmi szövetségének egységét
Magyar Péter sikeresnek értékelte a NATO kétnapos ankarai ülését a találkozó után, szerda délután közzétett Facebook-bejegyzésében.
2026. Július 08. 14:00, szerda | Belföld
Az érdekelt gazdasági szereplők javaslatot készítettek a külföldiek foglalkoztatásának szabályozására
2026. Július 08. 11:00, szerda | Belföld
Élelmiszerárak és a forint árfolyama tartja kordában az inflációt
2026. Július 08. 09:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: Stop önkény
Orbán Viktor korábbi miniszterelnök, a Fidesz elnöke arra hívott fel mindenkit, hogy vegyen részt a pártja által \"az önkényuralom ellen\" meghirdetett csütörtöki budapesti tüntetésen.
