Városlista
2025. november 19, szerda - Erzsébet

Hírek

2013. Szeptember 15. 17:19, vasárnap | Belföld
Forrás: MNO

Szörényi jelezte, Alföldi személye veszélyes lehet

Szörényi jelezte, Alföldi személye veszélyes lehet

Botrányra volt ítélve az István, a király legújabb rendezése – mondta Szörényi Levente a Hír TV Versus című műsorában.

A zeneszerző bevallotta: megpróbálta figyelmeztetni a producert, hogy veszélyes lehet Alföldi Róbert személye a darabra nézve, de érveit nem hallották meg. Szörényi Levente szerint a mostani rendezés feláldozta a zenét a koncepció érdekében. Ennek ellenére a zeneszerző úgy látja, inkább hisztéria van a darab körül, mint valós kritika.

„Nem akarok részletekbe belemenni. Elmondtam korábban is, hogy mi tetszett, mi nem tetszett. A zene ki lett herélve, sok ponton, ez kétségtelen. Éppen ezért azt mondom, hogy »Tetszett? Nem!«” – fogalmazott Szörényi Levente.

A teljes interjút este fél tízkor láthatják a Versusban.

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 19. 07:32, szerda | Belföld

Orbán Viktor hivatalában fogadta Hászánál Bolkiáht, Brunei szultánját

Orbán Viktor miniszterelnök kedden hivatalában fogadta Hászánál Bolkiáht, a Brunei Szultanátus szultánját és miniszterelnökét - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.

2025. November 19. 07:29, szerda | Belföld

KSH: szeptemberben a bruttó átlagkereset 687 100 forint volt

2025 szeptemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 687 100, a nettó átlagkereset 475 100 forint volt.

2025. November 19. 07:28, szerda | Belföld

Januárban leül tárgyalni a kormány az önkormányzatokkal, a szolidaritási hozzájárulásról

A kormányzat januárban megkezdi a tárgyalásokat az önkormányzatokkal a szolidaritási hozzájárulás rendszerének jövőbeni reformja keretében, ám a választások előtt nem látják reálisnak a változtatást -

2025. November 19. 07:27, szerda | Belföld

Orbán Viktor szerint Brüsszelben nagy a baj

Brüsszelben nagy a baj - írta Orbán Viktor Facebook-bejegyzésében kedden.