Hírek
2019. Január 27. 05:01, vasárnap |
Belföld
Forrás: police.hu
Targoncát lopott, majd megpróbálta eladni
A monori rendőrök egy 28 éves vecsési férfit gyanúsítanak a bűncselekmény elkövetésével. Őrizetbe vették.
A Monori Rendőrkapitányságon indult eljárás lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt egy 28 éves vecsési férfi ellen.
A nyomozás adatai szerint a gyanúsított 2019. január 23-án hajnalban megjelent egy vecsési cég telephelyénél, ahova a kerítést megrongálva bejutott, majd az ott álló targoncát saját indítókulcsával elindította. Ezután a telephely kapuját kinyitotta és egy vecsési ingatlanhoz hajtott a targoncával, ahol megpróbálta azt értékesíteni.
A monori rendőrök a bűncselekményről tett bejelentést követő két órán belül azonosították annak feltételezett elkövetőjét, akit a vecsési ingatlannál elfogtak. Itt a targoncát is megtalálták és lefoglalták a rendőrök, majd átadták a sértett részére.
A nyomozók a 28 éves férfit őrizetbe vétele mellett gyanúsítottként hallgatták ki, majd előterjesztést tettek letartóztatása indítványozására, amelyet a Monori Járásbíróság 2019. január 25-én elrendelt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 06. 11:00, hétfő | Belföld
Orbán Viktor Kiskundorozsmán ellenőrizte a Török Áramlat megerősített katonai védelmét
Egyelőre Magyarország gázellátása nincs veszélyben, de észnél kell lenni, a szükséges ellenőrzéseket és folyamatos védelmet teljesíteni kell
2026. Április 06. 09:46, hétfő | Belföld
Megnyílt a megújult Citadella - ingyenes programokkal várják az érdeklődőket
Megnyílt a budapesti Gellért-hegyen a megújult Citadella a nagyközönség előtt húsvétvasárnap kora délután, az alkalomból két napon keresztül ingyenes programokkal várják az érdeklődőket.
2026. Április 05. 11:00, vasárnap | Belföld
Évi 7 millió forinttal is többet kereshetnek a diplomások az érettségizettek átlagkeresetéhez képest
2026. Április 05. 09:18, vasárnap | Belföld
Erdő Péter: húsvét az egész életünket mássá teszi
Húsvét az egész életünket mássá teszi, segít, hogy boldogok legyünk. A mi feladatunk pedig az, hogy elmondjuk ezt a titkot a világnak - hangsúlyozta Erdő Péter húsvétkor.
