Hírek
2011. Október 11. 14:29, kedd |
Kék hírek
Forrás: HírTV
Tevékenykedés közben csaptak le rájuk

Két uzsorást fogtak el a rendőrök hétfő reggel a Baranya megyei Alsószentmártonban.
A siklósi rendőrök összehangolt akcióban, hétfő reggel csaptak le a Siklóshoz közeli községben tevékenykedő uzsorásokra. Az elfogási akció során házkutatásokat tartottak a nyomozók, és eddig már húsznál is több tanút kutattak fel az ügyben. A két, uzsora-bűncselekménnyel meggyanúsított ember kihallgatása, elszámoltatása még folyamatban van. A gyanúsítottak őrizetbe vételéről a nyomozó hatóság - a bizonyítékok függvényében - a későbbiekben határoz. (da)
HavariaPress
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 21. 07:26, szerda | Kék hírek
Egy szék háttámlával ütötte a biztonsági őrt a győri stadionban
Az ügyészség vádat emelt egy szurkolóval szemben, aki 2024 tavaszán, egy NB II-es mérkőzésen egy széktámla élével arcon ütötte a biztonsági őrt.
2025. Május 21. 07:25, szerda | Kék hírek
Kémkedés gyanúja miatt indítványozott letartóztatást az ügyészség
A Fővárosi Főügyészség egy kémkedéssel is gyanúsított ukrán férfi letartóztatására tett indítványt.
2025. Május 20. 07:19, kedd | Kék hírek
A kerékpárosokat és motorosokat fogja ellenőrizni a rendőrség
Két napon keresztül ellenőrzi majd a rendőrség a motorosokat és a kerékpárosokat - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata hétfőn a police.hu oldalon.
2025. Május 17. 08:23, szombat | Kék hírek
A NAV 2025-től már 116 joghatósággal cserél bankszámla-információt
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) az idei évtől már 116 joghatósággal cserél bankszámla-információt - közölte a hivatal szombaton az MTI-vel.