Hírek
2017. December 22. 09:40, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Több mint 20 autó ütközött Fülöpszállásnál
Baleset miatt lezárták az 52-es főutat Fülöpszállás előtt, a Kisizsák és Fülöpszállás közötti útszakaszon pénteken, a balesetben húsznál is több jármű érintett, négyen megsérültek
- közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az MTI-vel. Az eddigi adatok szerint nyolc teherautó és tizenhét személyautó érintett a balesetben, amelyben egy ember súlyosan, hárman könnyebben megsérültek.
Az érintett útszakaszt a hatóságok lezárták a forgalom előtt.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 11. 08:26, vasárnap | Belföld
Operatív törzs: ahol riasztás van érvényben, ott aki teheti, ne induljon útnak
2026. Január 11. 08:23, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 2. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Január 11. 08:23, vasárnap | Belföld
Meteorológia: a következő egy-két éjszaka még lehet extrém hideg
2026. Január 11. 08:21, vasárnap | Belföld
Fidesz-kongresszus - Orbán Viktor: béke, nemzetközi tekintély, fejlődés, újra nagy és erős Magyarország
A Fidesz-KDNP 65 régi és 41 új jelölttel indul az országgyűlési választáson - jelentette be Orbán Viktor, a Fidesz elnöke a párt szombaton Budapesten tartott 31. kongresszusán.
