Hírek
2017. Augusztus 03. 07:20, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Több mint 900 millió forintot nyertek a vizes vb versenyszámaira fogadók
Több mint 4,4 millió fogadást kötöttek a Szerencsejáték Zrt.-nél a budapesti vizes világbajnokság versenyszámaira, a helyesen tippelők összesen 920 millió forintot nyertek - írta csütörtöki számában a Magyar Idők.
A Szerencsejáték Zrt. részletes adataiból az is kiderül, hogy a többség a vízilabda iránt érdeklődött, a pólómeccsekre 3,8 millió alkalommal tettek tétet a játékosok, az úszószámokra pedig valamivel több mint hatszázezer fogadás érkezett.
A leginkább várt összecsapás a Magyarország-Horvátország férfi-vízilabdadöntő volt, amelyre majdnem negyedmillióan fogadtak, a végül aranyérmes Horvátországra viszont száz fogadóból átlagosan csak négy tett. Úszásban Hosszú Katinka számított favoritnak, egyik számára, a 200 méter női gyorsúszásra hatvanezren fogadtak, de a 200 méteres férfipillangóra is negyvenezer fogadást kötöttek, minden bizonnyal Cseh László szereplése miatt.
A legnagyobb nyereményt - kiegészítő fogadásokkal kombinálva - a magyar-görög férfi-vízilabdameccs után fizette ki a Szerencsejáték Zrt., a nyertesek együttesen ötvenmillió forintot tehettek zsebre.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 09. 11:00, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid: a MÁVPlusz alkalmazásban is elérhetők térképen a valós idejű késési adatok
A MÁVPlusz alkalmazásban már elérhetők térképen a valós idejű késési adatok - közölte Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter szerdán Facebook bejegyzésében.
2026. Július 09. 09:00, csütörtök | Belföld
Kármán András: az idei új költségvetési hiánycélt augusztus végére határozzák meg
2026. Július 09. 07:25, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: sikerült megerősíteni a világ legerősebb politikai és védelmi szövetségének egységét
Magyar Péter sikeresnek értékelte a NATO kétnapos ankarai ülését a találkozó után, szerda délután közzétett Facebook-bejegyzésében.
