Hírek
2012. Január 03. 14:38, kedd |
Belföld
Forrás: Stop.hu/Autolabor.hu
Visszatér a Toyota Supra? - FOTÓK
A Toyotától kaphat végre komoly ellenfelet a Nissan GT-R.
Joggal lehet olyan érzésünk, hogy a Toyota hosszú éveken keresztül mindent alárendelt a hibrid rendszerek tökéletesítésének. Sorra dobták piacra a környezetkímélő közlekedési eszközöket, de megfeledkeztek azokról, akik nem kötelességtudatból, hanem élvezetből vezetnek. A sportos Toyoták rajongói a Supra 2002-es leköszönése óta valószínűleg egy sötét szobában vegetáltak, míg a néhány hete bemutatott GT-86 újra értelmet adott az életüknek. Japán ember nem végez fél munkát, így ha már visszatértek a sportautó szegmensbe, egyből célkeresztbe is vették a kategória nagyágyúját, a Nissan GT-R-t.
A cikket tovább olvashatja az Autolabor.hu oldalon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 19. 07:32, szerda | Belföld
Orbán Viktor hivatalában fogadta Hászánál Bolkiáht, Brunei szultánját
Orbán Viktor miniszterelnök kedden hivatalában fogadta Hászánál Bolkiáht, a Brunei Szultanátus szultánját és miniszterelnökét - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.
2025. November 19. 07:29, szerda | Belföld
KSH: szeptemberben a bruttó átlagkereset 687 100 forint volt
2025 szeptemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 687 100, a nettó átlagkereset 475 100 forint volt.
2025. November 19. 07:28, szerda | Belföld
Januárban leül tárgyalni a kormány az önkormányzatokkal, a szolidaritási hozzájárulásról
A kormányzat januárban megkezdi a tárgyalásokat az önkormányzatokkal a szolidaritási hozzájárulás rendszerének jövőbeni reformja keretében, ám a választások előtt nem látják reálisnak a változtatást -
2025. November 19. 07:27, szerda | Belföld
Orbán Viktor szerint Brüsszelben nagy a baj
Brüsszelben nagy a baj - írta Orbán Viktor Facebook-bejegyzésében kedden.
